Netinkurdu
https://2img.net/r/ihimizer/img137/3183/66475087.png

Sitemize Kayıt Olmanız 2 Dk'nızı Almaz! Lütfen Sitemize Kayıt Olun ve Üye Olmanın Faydalarından Sizde Yararlanın!

https://2img.net/r/ihimizer/img15/1956/girisjk.png https://2img.net/r/ihimizer/img62/7130/kayitg.png

Join the forum, it's quick and easy

Netinkurdu
https://2img.net/r/ihimizer/img137/3183/66475087.png

Sitemize Kayıt Olmanız 2 Dk'nızı Almaz! Lütfen Sitemize Kayıt Olun ve Üye Olmanın Faydalarından Sizde Yararlanın!

https://2img.net/r/ihimizer/img15/1956/girisjk.png https://2img.net/r/ihimizer/img62/7130/kayitg.png
Netinkurdu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Istatistikler
Toplam 27 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: thunders61

Kullanıcılarımız toplam 345 mesaj attılar bunda 264 konu
En son konular
»  Çanakkale Zaferi
Galatasaray spor kulübü yönetim kurulu EmptyPerş. Ara. 13, 2012 5:27 pm tarafından Leonidas*

» Cumhuriyet'in İlanı
Galatasaray spor kulübü yönetim kurulu EmptyPerş. Ara. 13, 2012 5:26 pm tarafından Leonidas*

» Dünyada İlk Kurulan 100 İnternet Sitesi
Galatasaray spor kulübü yönetim kurulu EmptyPerş. Ara. 13, 2012 5:09 pm tarafından Leonidas*

» Need For Speed Underground 2 Full
Galatasaray spor kulübü yönetim kurulu EmptyPerş. Ara. 13, 2012 5:08 pm tarafından repci869

» Google Kadar İyi Arama Motorları
Galatasaray spor kulübü yönetim kurulu EmptyPerş. Ara. 13, 2012 5:08 pm tarafından Leonidas*

» Test Drive Unlimited 2 Full
Galatasaray spor kulübü yönetim kurulu EmptyPerş. Ara. 13, 2012 5:06 pm tarafından repci869

» 2011′de Google’da En Çok Aranan Kelimeler..
Galatasaray spor kulübü yönetim kurulu EmptyPerş. Ara. 13, 2012 5:06 pm tarafından Leonidas*

» Counter Strike v1.8 Full
Galatasaray spor kulübü yönetim kurulu EmptyPerş. Ara. 13, 2012 5:05 pm tarafından repci869

» Bor'la Çalışan Araba Üretildi
Galatasaray spor kulübü yönetim kurulu EmptyPerş. Ara. 13, 2012 5:05 pm tarafından Leonidas*

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 98 kişi Salı Ağus. 01, 2017 11:31 am tarihinde online oldu.
Haftanın en aktif yollayıcıları
No user

Galatasaray spor kulübü yönetim kurulu

Galatasaray spor kulübü yönetim kurulu Empty Galatasaray spor kulübü yönetim kurulu

Mesaj tarafından HeLioSs C.tesi Mayıs 19, 2012 4:32 pm

Ünal AYSAL
Başkan

İstanbul'da 1941 yılında doğan Ünal Aysal, liseyi 1960 yılında mezun olduğu Galatasaray Lisesi'nde, yüksek öğrenimini ise İsviçre Neuchatel Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamladı. Galatasaray Lisesi'nden mezun olduğu 1960 yılından itibaren, çalışma hayatına başlayan Ünal Aysal, 1970-72 yıllarında Koç Holding bünyesindeki Ram Dış Ticaret Şirketi'nde ihracat koordinatörü olarak görev yaptı, 1974 yılında Unit International'ı kurdu. Aysal, 1984 yılında petrolün yanı sıra elektrik üretimi ve anahtar teslim santral inşa ve finansmanı projelerinde ihtisaslaştı. Turizm sektörüne de giren Aysal, bin kişinin çalıştığı Unit Group'un çatısını oluşturan 23 şirketin yönetim kurulu başkanı olarak yürüttüğü girişimlerden başka, bazı yatırımcı Avrupa şirketlerinin yönetim kurullarında da faal üye olarak çalışıyor. Ünal Aysal 1999 yılında, Türkiye'yi yurt dışında en iyi temsil eden iş adamlarından biri olarak, Bakanlar Kurulu kararı ile Cumhurbaşkanı tarafından verilen ''Yüksek Liyakat Madalyası'' ile onurlandırıldı. İktisadi Araştırmalar Vakfı, Tez Değerlendirme Yarışması'nın sponsorluğunu üstlenen Ünal Aysal'ı, her yıl yapmış olduğu katkılardan dolayı şeref üyeliğine seçti.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

-------------------

Ali DÜRÜST
2. Başkan

1955 İstanbul doğumlu olan Ali Dürüst, ilk ve orta tahsilini Galatasaray Lisesi'nde tamamladı. Dürüst yüksek öğrenimini ise Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü'nde yaptı. Aktif sporculuk yaşantısı da olan Dürüst, uzun yıllar Galatasaray Yıldız, Genç ve A takımlarında lisanslı olarak voleybol oynadı. 1988 yılına kadar Alo&Mintax Şirketler grubunda Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Ali Dürüst, 1988 yılından bugüne kadar Dürüst Şirketler Grubu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak iş hayatını sürdürdü. Ali Dürüst, Galatasaray Spor Kulübü'nde üç dönem Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Ali Dürüst, İngilizce ve Fransızca bilmektedir

-------------------

REFİK ARKAN
Başkan Yardımcısı

Galatasaray Lisesi ve ****** Lisesi'ndeki öğrenimini takiben İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi'nden mezun olan Refik Arkan, Maliye Bakanlığı’nda Hesap Uzmanlığı yaptı. 1980-1984 yılları arasında ise İstanbul Defterdarlığı'nda Bakan adına detaşe olarak çalıştı. Aynı yıl Maliye ve Gümrük Bakanı Özel danışmanı olarak görev aldı. Katma Değer Vergisi Kanunu'nun çıkarılmasında önemli katkılarda bulundu. 1986 yılında Baş Hesap Uzmanı iken istifa ederek özel sektörde bir şirketler grubunun Genel Koordinatörlük görevini üstlendi. İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası'nın kuruluşunda genel sekreter olarak yer alan Arkan, 1990 yılından itibaren Yeminli Mali Müşavir olarak çalışmalarına devam etti. Refik Arkan, Galatasaray Spor Kulübü’nde de iki dönem Başkan Yardımcılığı yaptı. Arkan&Ergin JPA İnternational şirketinin kurucularından olan Refik Arkan, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

-------------------

ADNAN ÖZTÜRK
Başkan Yardımcısı

1963 Düzce doğumlu olan Adnan Öztürk, orta öğretimini Galatasaray Lisesi’nde tamamladı. 1986 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Petrol Mühendisliği’nden mezun olan Öztürk, daha sonra 1988 yılında İstanbul Üniversitesi üst düzey yöneticilik programını tamamladı. Dünyanın en büyük çelik üreticilerinden olan Arcelor ve bağlı şirketlerinde yönetici ve yönetim kurulu başkanı olarak görev yapan Öztürk halen ArcelorMittal’da Akdeniz - Ortadoğu ve Türkiye’nin Gelişmesinden Sorumlu Başkanı olarak iş yaşamına devam ediyor. 2004 - 2006 döneminde Özhan Canaydın başkanlığındaki yönetim kurulunda görev yapan Adnan Öztürk, 2010 Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda ise Galatasaray Başkanlığı'na aday oldu. Adnan Öztürk, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

-------------------

Aka Gündüz ÖZDEMİR
Genel Sekreter

1949 yılında Sakarya’da doğan Aka Gündüz Özdemir, 1967 yılında Bursa ****** Lisesi’nden, 1972 yılında İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi'nden mezun oldu.1972 yılında Koç Grubu'na bağlı Beko Ticaret A.Ş.’de iş hayatına başladı. 1991 yılında ise Beko Ticaret A.Ş. Genel Müdürü oldu. 2000 yılında Beko Ticaret A.Ş.’nin Arçelik A.Ş. ile birleşmesi sonucu, Arçelik A.Ş. Türkiye Satış ve Pazarlama Grup Direktörlüğü’ne atanan Özdemir, aynı zamanda Koç Holding A.Ş. Dayanıklı Tüketim Grubu Başkan Yardımcılığı (Türkiye Pazarlama-Satış) görevini de üstlendi. 2003 yılında Arçelik A.Ş. Genel Müdürü olarak atanan Aka Gündüz Özdemir, 01 Mayıs 2007 itibariyle bu görevi uhdesinde kalmak kaydıyla, Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanlığı görevine getirildi. Özdemir, 1 Ağustos 2008 tarihinde Arçelik Genel Müdürü görevinden ayrıldı. 2010 yılında ise Koç grubundan emekli olan Aka Gündüz Özdemir, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

-------------------

Adnan NAS
Muhasip Üye

1951, İstanbul doğumlu olan Adnan Nas, 1972 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden, 1983 yılında ise İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Maliye Baş Müfettişlik görevinde bulunmuş olan Nas, daha sonra Maliye ve Teftiş Kurulu Başkan Yardımcılığı yaptı. 1985-92 yılları arasında özel sektörde yöneticilik yapan Adnan Nas, aynı zamanda birçok dernekte ve çalışma grubunda başkanlık yaptı. Yeminli mali müşavir ve avukat olan Adnan Nas, gerek özel sektörde, gerekse kamuda büyük deneyim kazandı. Çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen Adnan Nas, PricewaterhouseCoopers Yeminli Mali Müşavirlik firmasının kurucu ortağı ve yönetim kurulu başkanıdır.

-------------------

SEMİH HAZNEDAROĞLU
Üye

1940 Ankara doğumlu olan Semih Haznedaroğlu, orta öğretimini Galatasaray Lisesi’nde tamamladı. Yüksek öğrenimini İstanbul İktisat Fakültesi'nde, yüksek lisansını İngiltere'de yapan Haznedaroğlu, yüzme ve sutopu takımlarında milli sporculuk yaptı. 15 senelik aktif sporculuk yaşantısından sonra iş hayatına başladı. 34 yaşındayken Mustafa Pekin başkanlığındaki Galatasaray Yönetim Kurulu’nda görev alan Semih Haznedaroğlu, Ali Uras’ın başkanlığındaki yönetim kurulunda da görev yaptı. Yönetim kurullarında; Muhasip Üye, Denizcilik Şube Başkanı ve 2. Başkan olarak görev yapan Haznedaroğlu 2004-06 yılları arasıda Divan Kurulu Başkanlığı yaptı. Semih Haznedaroğlu, halen Kutlutaş Holding'te ve Kutlutaş Temel Sondajcılık Firması'nda Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmakta ve İngilizce ile Fransızca bilmektedir.

-------------------

SEDAT DOĞAN
Üye

1971, İstanbul doğumlu olan Sedat Doğan orta öğretimini Galatasaray Lisesi'nde tamamladı. Lise eğitiminin ardından Lozan Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Sedat Doğan; avukatlık ve danışmanlık, gayrimenkul geliştirme, enerji ve medya sektörlerinde icra kurulu üyelikleri yapmaktadır. Bir dönem Cem Vakfı Başkanlığı yapmış olan Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğretim görevlisi İzzetin Doğan'ın oğlu olan Sedat Doğan İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

-------------------

Celal GÜRCAN
Üye

1955, Bilecik doğumlu olan Celal Gürcan orta öğretimini Galatasaray Lisesi'nde tamamladı. Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamlayan Gürcan; petrol İstasyonları İşletmeciliği, otel işletmeciliği ve nakliye konularında faaliyet gösteren şirketinin yönetim kurulu başkanlığını sürdürüyor. Daha önce dört dönem Galatasaray yönetim kurullarında görev yapan Celal Gürcan, Fransızca bilmektedir.

-------------------

Mete BAŞOL
Üye

1957, İstanbul doğumlu olan Mete Başol orta öğretimini İngiliz Erkek Lisesi'nde tamamladı. Bu okuldan mezun olduktan sonra Arizona State Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde yükseköğretimini tamamlayan Mete Başol, İnterbank'ta çeşitli kademelerde bankacılık yaptı. 1988-2001 yılları arasında ise Bankers Trust Deutsche Bank'ta Genel Müdürlük ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinde bulundu. Mete Başol, İngilizce bilmektedir.

-------------------

Ali GÜRSOY
Üye

1979, İstanbul doğumlu olan Ali Gürsoy, orta öğretimini Galatasaray Lisesi’nde tamamladı. Lisans eğitimini Florida Atlantik Üniversitesi'nde İşletme Bölümünü tamamlayan Gürsoy, İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde Psikoloji alanında yüksek lisans yaptı. Galatasaray yönetim kurullarında daha önce birçok görevde bulunan Ergun Gürsoy’un oğlu olan Ali Gürsoy, Gürsoy Şirketler Grubu'nda inşaat bölüm başkanlığı yapıyor. Ali Gürsoy, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

-------------------

Ahmet OCAKLI
Üye

1957, İstanbul doğumlu olan Ahmet Ocaklı orta öğretimini Galatasaray Lisesi'nde tamamladı. Mezun olduğu 1977 yılından bu yana dayısı Orhan R. Yüce ile birlikte otomotiv sektöründe çalıştı. Alfa Romeo markalarının yedek parça tedarikini sağlayan Ahmet Ocaklı sonrasında Alfa Romeo markasının Türkiye distribütörlüğünde Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev yaptı. 1987 yılında Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin kurucu üyesi olarak derneğin faaliyete geçmesinde rol oynayan Ahmet Ocaklı, Erya Otomotiv A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Yüce Motor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de yürüttü. Son olarak Skoda’nın Türkiye temsilcisi Yüce Auto A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı’na getirilen Ahmet Ocaklı, Fransızca bilmektedir.

-------------------

Abdurrahim ALBAYRAK
Üye

1954, Rize doğumlu olan Abdurrahim Albayrak, orta öğretimini Rize’de tamamladı. Daha sonra ailesiyle birlikte Almanya’ya yerleşen Albayrak, 1977 yılında Altur Turizm Otobüs İşletmeciliği’ni kurdu. Petrol ürünleri, sigorta aracılık, filo kiralama alanlarında da faaliyet gösteren şirketlerinin yönetim kurulu başkanlığını yürüten Abdurrahim Albayrak, 2000-2001 yılları arasında Galatasaray Spor Kulübü yönetim kuruluğu üyeliği yaptı. Abdurrahim Albayrak, Almanca bilmektedir.

-------------------

Emir SARIGÜL
Üye

1981, İstanbul doğumlu olan Emir Sarıgül, F.M.V. Özel Işık Lisesi’ni bitirdikten sonra, Yeditepe Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun oldu. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren, Maritza İnşaat Grubu’nda Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olan Sarıgül, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

-------------------

Mehmet CİBARA
Üye

1956, İstanbul doğumlu olan Mehmet Cibara orta öğretimini Kabataş Erkek Lisesi'nde tamamladı. Daha sonra Ege Üniversitesi Mekanik Mühendisliği bölümünü tamamlayan Mehmet Cibara burada eğitimini tamamladıktan sonra University of California, Berkeley MBA'de eğitimine devam etti. Tekon Ltd. şirketinin sahibi olan Mehmet Cibara İngilizce ve Fransızca biliyor.

-------------------

Necati DEMİRKOL
Üye

1 Ocak 1957 İstanbul doğumlu olan Necati Demirkol eğitimini Gazi Fakültesi Eğitim Yüksekokulu'nda tamamladı. Tarım, sanayi, inşaat ve maden ağırlıklı işletmecilik yapan Necati Demirkol İngilizce bilmektedir.

-------------------

MERAL MERCAN
Galatasaray Lisesi Müdürü

Galatasaray Lisesine giren ilk 10 (on) kız öğrenciden biridir. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fransız ve Roman Dilleri ve Edebiyatları Bölümü mezunudur. Fransız Filoloğu ünvanına sahiptir. Fransızca’nın yanı sıra İtalyanca ve Yunanca bilmektedir. 1982 yılında Fransızca Öğretmeni olarak göreve başlamış, Anadoluhisarı Ticaret Lisesi, Ayancık Lisesi, Cağaloglu Anadolu Lisesi'nde Fransızca öğretmenliği yaptıktan sonra 1987 yılında Kabataş Erkek Lisesi’ne Fransızca öğretmeni olarak atanmıştır. Aynı lisede 1992 yılında Müdür Yardımcısı, daha sonra Müdür Başyardımcısı olmuştur. 2005 yılında Galatasaray Lisesi’ne Müdür Başyardımcısı olarak atandıktan sonra, 16 Ocak 2007 tarihinden itibaren vekaleten yürüttüğü Müdürlük görevine 24 Ekim 2007 tarihinde Müdür olarak atanmıştır.

-----------------------------

DENETİM / SİCİL / DİSİPLİN KURULLARI ÜYE VE YEDEK ÜYELERİ

DENETİM KURULU ÜYELERİ

1. Mete İkiz (11804)
2. Ural Aküzüm (12281)
3. Halil Kaya Özer (12503)

SİCİL KURULU BAŞKAN

1.Serdar Eder (6514)

DİSİPLİN KURULU BAŞKAN

1.Celal Açar (4024)

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ